poniedziałek 22 styczeń 2018

Aktualne wydanie

Opony zimowe

ams 8 2017Specjaliści przewidują, że stopniowo będzie wzrastał w rynku aftermarketowym udział pojazdów z napędem hybrydowym. Nikt jednak nie wie, w jakim tempie. W 2017 roku zostanie zarejestrowanych w naszym kraju około 16 tysięcy nowych pojazdów hybrydowych.

 Czytaj więcej>>>

Gdańszczanka wśród „100 Kobiet Biznesu”

wplywowe kobietyDanuta Kaszubowska – prezes zarządu AS-PL znalazła się kolejny raz w gronie 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży powyżej 50 mln złotych.

Wywiadownia gospodarcza Bisnode Polska oraz redakcja dziennika „Puls Biznesu” po raz siódmy przeprowadziły ranking „100 Kobiet Biznesu”. W rankingu udział wzięło 3,5 mln podmiotów gospodarczych. Laureatki wybierane były wieloetapowo. Pierwszy etap zakładał wyłonienie pań, które nieprzerwanie przez dwa lata zajmowały stanowisko prezesa zarządu lub były właścicielkami firmy. W drugim etapie wzięto pod uwagę „knowhow” oraz dostępne w Krajowym Rejestrze Sądowym lub posiadane przez Bisnode Polska sprawozdania finansowe w latach 2015–2016. Ważnym czynnikiem była także nieposzlakowana opinia. Dyplomy dla Laureatek rankingu wręczone zostały podczas gali „100 Kobiet Biznesu 2017” w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.
W imieniu Prezes Danuty Kaszubowskiej dyplom odebrała Ewa Kozłowska – ekspert ds. bankowości i finansów w AS-PL Sp. z o.o.
Według „Pulsu Biznesu” na podstawie danych Eurostatu w 2015 r. w tym sektorze pracowało ponad 3,2 mln osób, z czego 25 proc. stanowiły kobiety. W tym samym roku w naszym kraju w motoryzacji zatrudnionych było 255 tysięcy pracowników, z czego prawie 90 tys. to kobiety.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem