poniedziałek 22 styczeń 2018

Aktualne wydanie

Opony zimowe

ams 8 2017Specjaliści przewidują, że stopniowo będzie wzrastał w rynku aftermarketowym udział pojazdów z napędem hybrydowym. Nikt jednak nie wie, w jakim tempie. W 2017 roku zostanie zarejestrowanych w naszym kraju około 16 tysięcy nowych pojazdów hybrydowych.

 Czytaj więcej>>>

Katalog świec DENSO 2018

Katalog wiec zaplonowych DENSO 2018Denso opublikowało katalog świec zapłonowych i żarowych na rok 2018. Znalazło się w nim 13 nowych świec zapłonowych i 9 nowych świec żarowych.

Program świec zapłonowych Denso zapewnia ponad 40 tysięcy zastosowań i pokrywa 97% europejskiego parku pojazdów, z kolei program świec żarowych ma ponad 7 tysięcy zastosowań i 92% pokrycie parku pojazdów.
Nowy katalog (o numerze DESG17-0001) zapewnia łatwy dostęp do najświeższych informacji na temat wszystkich świec zapłonowych i żarowych Denso oferowanych na rynku wtórnym, zawiera także pomocne wskazówki dotyczące montażu świec, tabele identyfikacyjne, tabele zastosowań i listy zamienników.
Szczegółowe informacje na temat programu świec zapłonowych i żarowych Denso można znaleźć na stronie internetowej www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem