poniedziałek 22 styczeń 2018

Aktualne wydanie

Opony zimowe

ams 8 2017Specjaliści przewidują, że stopniowo będzie wzrastał w rynku aftermarketowym udział pojazdów z napędem hybrydowym. Nikt jednak nie wie, w jakim tempie. W 2017 roku zostanie zarejestrowanych w naszym kraju około 16 tysięcy nowych pojazdów hybrydowych.

 Czytaj więcej>>>

Srebrne akumulatory ZAP

ZAPSilverPremiumZAP Sznajder Batterien będzie produkował nowe modele akumulatorów z serii Silver Premium o pojemnościach 75 Ah i 95 Ah, przeznaczone do pracy w autach osobowych przy temperaturach dochodzących nawet do –40 stopni Celsjusza.

Nowe akumulatory są przeznaczone do aut produkcji japońskiej i koreańskiej, w szczególności takich marek jak: Toyota, Nissan, Mazda, Hyundai i Kia oraz do samochodów z silnikiem Diesla importowanych z USA, których baterie charakteryzują się wysokimi prądami rozruchowymi.
Ich bezawaryjną pracę i trwałość ma zapewnić zastosowanie stopu srebrowo-wapniowego, a także nowatorski dodatek grafitu w płytach ujemnych baterii. Dzięki znikomemu zużyciu wody akumulatory są całkowicie bezobsługowe.
Co roku ok. 30 proc. całego eksportu akumulatorów produkowanych przez polską firmę ZAP Sznajder Batterien jest wysyłane do Skandynawii. Od tego roku polskie akumulatory są dostępne również na Islandii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem